Top
Hotel Konstancja Łódź, wesele, ślub, sala weselna, sala konferencyjna

HOTEL

 

Hotel Konstancja położony jest w spokojnej okolicy w komfortowej odległości od centrum miasta. Na granicy Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego. Droga krajowa nr 71 znajduje się w odległości 200 metrów od hotelu pomiędzy Konstantynowem Łódzkim a Aleksandrowem Łódzkim.

Oferujemy przytulne pokoje w których możemy przyjąć do 38 osób w pokojach bez dostawek oraz do 50 osób przy zastosowaniu dostawek. Wszystkie dysponują łazienką z prysznicem lub wanną. Wszystkie wyposażone są w biurka do pracy, lodówkę, suszarkę do włosów oraz telewizor. Niektóre z pokoi posiadają balkon i klimatyzację. W całym obiekcie dostępny jest bezprzewodowy Internet. Goście mogą bezpłatnie skorzystać z zamykanego na noc parkingu, sauny oraz sali klubowej ze stołem bilardowym i konsolą Play Station z symulatorem wyścigów samochodowych. Do dyspozycji Gości jest również restauracja serwująca śniadania oraz dania obiadowe.

By zarezerwować pokój możesz skorzystać z panelu rezerwacyjnego dostępnego na stronie bądź zadzwonić do recepcji pod numer 42 633 60 10.

CENNIK POKOI NA ROK 2019

cena pokoju zawiera śniadanie, parking oraz saunę na życzenie Gościa

             Pokoje 1-osobowe

Hotel Konstancja, Łódź - noclegi, pokoje jednoosobowe

Przytulne pokoje jednoosobowe dla Gości podróżujących samotnie zapewnią możliwość odpoczynku w warunkach odwzorowujących domowy spokój. Miejsce do pracy pozwoli na realizację niezbędnych zadań w komfortowych, przytulnych warunkach.

Pokoje 2-osobowe

Hotel Konstancja, Łódź - noclegi, pokoje dwuosobowe

Pokoje dwuosobowe z dwoma oddzielnymi lub jednym szerokim łóżkiem to miejsce gdzie można odpocząć po wyczerpującym dniu pracy, zaszyć się w spokoju by spędzić czas z ważną osobą.Pokoje 3-osobowe

Hotel Konstancja, Łódź - noclegi, pokoje trzyosobowe

Pokoje trzyosobowe świetnie sprawdzą się dla pracowników firm jak i dla rodzin. Ich przestronne wnętrza pozwolą na swobodny wypoczynek.
Pokoje Komfort

Hotel Konstancja, Łódź - noclegi, pokój Komfort

Pokoje Komfort to przestronne wnętrza z dużym telewizorem, rozkładaną sofą oraz kompletem wypoczynkowym. Sprawdzi się świetnie jako miejsce do odpoczynku po pracy jak i miejsce na rodzinny wypad za miasto.
Pokój Komfort 119

Hotel Konstancja, Łódź - noclegi, pokój Komfort 119

Nowo wyremontowany pokój, położony w na poziomie -1 w najbardziej dyskretnym miejscu obiektu. Urządzony w nowoczesnej kolorystyce. Duże łoże, fotele wypoczynkowe i łazienka z wanną zapewnią idealne warunki do odpoczynku. Jego niewątpliwą zaletą jest również bliskość sali szkoleniowo- klubowej.


Pokój Duo Komfort 117

Hotel Konstancja, Łódź - noclegi, pokój Duo Komfort 117

Pokój wyjątkowy. Wyposażony w podwójne łoże o wymiarach „dwa na dwa”. Mnogość lamp i kinkietów pozwala na dostosowanie oświetlenia do własnych upodobań. Atutem pokoju są również duża łazienka z rogową podświetlaną wanną, komplet wypoczynkowy, balkon i sejf. W bezpośrednim sąsiedztwie tego pokoju znajduje się sauna. Miejsce idealne na romantyczne spędzenie czasu dla przyjeżdżających Gości lub odpoczynek dla Młodej Pary po wymagających przygotowaniach, ślubie i weselu.

Konstancja
Hotel & Restauracja

ul. Niesięcin 28
95-050 Konstantynow Lodzki
woj. lodzkie, Polska

Hotel Konstancja Łódź, wesela, sala weselna, sala konferencyjna

tel. +48 42 633 60 10
fax +48 42 633 60 04
e-mail: biuro@hotelkonstancja.pl