Top
Hotel Konstancja Łódź, wesele, ślub, sala weselna, sala konferencyjna

SZKOLENIA I KONFERENCJE

 

Dla naszych biznesowych Gości przygotowaliśmy ofertę szkoleniowo- konferencyjną. Oferujemy trzy odpowiednio wyposażone sale z których największa może pomieścić 100 osób.

Podczas spotkań firmowych proponujemy naszym Gościom przygotowanie przerw kawowych. Przerwy te możemy wzbogacić o kanapki lub zimną płytę. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do kontaktu mailowego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub  telefonicznego (42 633 60 04).

 

Zapraszamy do obejrzenia naszych sal konferencyjnych:

Sala 37

Hotel Konstancja, Łódź - sale konferencyjne - konferencje, szkolenia

Najmniejsza, przeznaczona jest dla około 20 osób. Położona w hotelowej części obiektu wyposażona w rzutnik bezcieniowy, ekran oraz flipchart. Sala jest klimatyzowana.

Sala Klubowa

Hotel Konstancja, Łódź - sale konferencyjne - konferencje, szkolenia

Sala położona na poziomie -1, przeznaczona jest dla 40 osób. Klimatyzowana, wyposażona w ekran, rzutnik, nagłośnienie bluetooth, flipchart oraz gniazda zasilające ukryte w stołach. Do dyspozycji Gości dostępny jest również telewizor 85 cali. W bliskim sąsiedztwie znajduje się kabina dla palących oraz zadaszony taras.Sala Południowa

Hotel Konstancja, Łódź - sale konferencyjne - konferencje, szkolenia

Największa sala przygotowana do organizacji szkoleń dla około 100 osób. Wyposażona jest w ekran, rzutnik oraz nagłośnienie i mikrofon. Bezpośrednio z sali dostępny jest duży zadaszony taras.

Konstancja
Hotel & Restauracja

ul. Niesięcin 28
95-050 Konstantynow Lodzki
woj. lodzkie, Polska

Hotel Konstancja Łódź, wesela, sala weselna, sala konferencyjna

tel. +48 42 633 60 10
fax +48 42 633 60 04
e-mail: biuro@hotelkonstancja.pl